Wie is wie?

ALGEMENE COÖRDINATIE

Franky Devos - algemene coördinatie

 

 

ZAKELIJKE WERKING

Marion De Graeve - assistentie algemene coördinatie
Veerle De Waele - coördinatie financiën en administratie
Hanim Gungor - kassa / assistentie boekhouding
Matthias Huyge - boekhouding
Sara Standaert - administratie artistiek programma

 

 

PERSONEEL

Niek Verlinden - coördinatie personeel
Annick De Wilde - personeelsadministratie 

 

PLANNING

Lies Vanborm – coördinatie programma & productie
Lien Bauwens - coördinatie zaalhuur & productie
Maarten Dings - projectcoördinatie
Cindy Vander Merken – planning
Benoit Van Neck - projectcoördinatie 

 

 

ARTISTIEKE WERKING

Roise Goan - gastdramaturg
Matthieu Goeury - artistiek coördinator en podium
Marieke De Munck - stadsatelier
Peter Van den Eede - boeken & actualiteit
Wouter Vanhaelemeesch - muziek

 

 

COMMUNICATIE

Mieke Dumont - coördinatie communicatie
Jef Cuypers
- design
Sofie Dewulf - pers & pr
Jeroen Michiel - copywriter & content management
Jeroen Tavernier - communicatie, planning & publiekswerking
Tine Theunissen - publiekswerking
Niké van Os - online marketing
Arno Van Vlierberghe - redactie
Jietse Vandenbussche - redactie

 

 

TICKETBALIE

Sara Standaert - coördinatie ticketing
Freija Janssen
– ticketverkoop
Kathleen Pattyn – ticketverkoop

 

 

HORECA

Willie Verhoysen - coördinatie horeca
Klaas Ramakers - coördinatie café dag
Anne-Jan Brouwer - coördinatie café avond
Tom Devleesschauwer - coördinatie keuken
Silvia Aguirre - kok
Bram Huys - kok
Mike Vandekerckhove - kok
Griet Van Herck- kok
Zeli Bauwens - bar
Alice Cortesia - bar
Neil Demeyer - bar
Ine De Vos - bar
Michiel Gijselinckx - bar
Jasmijn Groeneveld - keuken
Nayibe Gonzalez - bar
Hannah Lampaert - bar
Yotsna Ramesh Naidu - bar
Gaël Steenbeke - bar
Sofie Strumane - bar
Aron Van Caekenberghe - bar
Toon Van Holsbeeck - bar
 
 

PERMANENTIE

Mario Schelfaut - coördinatie permanentie
Anne-Jan Brouwer - avond- en nachterpermantie
Cathérine Desmet – dagpermanentie en aankoop- en voorraadbeheer
Michael Ivanov- avond en nachtpermanentie en bar
Sven Roef – avond- en nachtpermanentie en preventieadviseur 
Martine Van Mieghem – avond- en nachtpermanentie
  
 

HOUSEKEEPING

Mario Schelfaut - coördinatie housekeeping
Carine Thienpont - verantwoordelijke housekeeping
Marleen Cnudde - schoonmaak 
Jolanda Lelsz - schoonmaak
Mohammed Maarouf - schoonmaak
Tamara Vincent - schoonmaak
Mihaylova Tanya Arsova - schoonmaak
Bashir Ali Hashi - schoonmaak
Philippe Herreman - schoonmaak
Mersin Ropaj - schoonmaak
Evren Aydin - schoonmaak
Zakir Jafari - schoonmaak
Zuymbrie Etem - schoonmaak
 
 

INFRASTRUCTUUR & ICT

Matthias Belpaire - coördinatie infrastructuur en monument
Hilde Van Der Straeten - administratie infrastructuur
Tom De Pauw - ICT

 

 

GEBOUWTECHNIEK

Bart De Wilde - coördinatie gebouwbeheer
Achim Biebouw - gebouwbeheer
Sven Mulkay - gebouwbeheer
Thomas Källström - gebouwbeheer
Bjorn Van Gompel - gebouwbeheer
Beslan Gambulatov - gebouwbeheer
 
 

PODIUMTECHNIEK

Peter Misschaert - coördinatie podiumtechniek
Kim Aernoudt - toneelmeester
David Moons - toneelmeester
Nico Van Der Eeken - toneelmeester
Jarne Pollet - toneelmeester
Dries Hoof - podiumtechniek
Gilles Roosen - toneelmeester
Giel Lavens - podiumtechniek
Pepijn Mesure - podiumtechniek
Bert Van Maris - podiumtechniek

 
 

RAAD VAN BESTUUR

Paul Teerlinck – voorzitter
Eva Van Hoorde – ondervoorzitter
Alain Clauwaert
Marc Standaert
Barbara Van den Bossche
Lien Van de Velde
Isabelle Van Cauwenberge