Wie is wie?

ALGEMENE COÖRDINATIE

Franky Devos - algemene coördinatie

 

 

FINANCIËN & ADMINISTRATIE

Marion De Graeve - assistentie algemene coördinatie
Veerle De Waele - coördinatie financiën en administratie
Hanim Gungor - kassa / assistentie boekhouding
Matthias Huyghe - boekhouding
Sara Standaert - administratie artistiek programma

 

 

PERSONEEL

Annick De Wilde - personeelsadministratie 

 

PRODUCTIE

Lies Vanborm – coördinatie programma & productie
Lien Bauwens - coördinatie zaalhuur & productie
Maarten Dings - projectcoördinatie / productie zaalhuur
Annabel Heyse - projectcoördinatie / residentieplatform
Cindy Vander Merken – dagelijkse productie & planning
Benoit Van Neck - projectcoördinatie / muziekproductie

 

 

ARTISTIEKE WERKING

Roise Goan - gastdramaturgie
Matthieu Goeury - artistieke coördinatie & programma podium
Marieke De Munck - programma stadsatelier & think
Peter Van den Eede - programma literatuur
Wouter Vanhaelemeesch - programma muziek

 

 

COMMUNICATIE & PUBLIEKSWERKING

Mieke Dumont - coördinatie communicatie
Jef Cuypers
- design
Sofie Dewulf - pers & pr
Jeroen Michiel - copywriting & content management
Jeroen Tavernier - communicatie, planning & publiekswerking
Tine Theunissen - publiekswerking
Niké van Os - online communicatie
Arno Van Vlierberghe - redactie
Jietse Vandenbussche - redactie

 

 

TICKETBALIE

Sara Standaert - coördinatie ticketing
Freija Janssen
– ticketverkoop
Kathleen Pattyn – ticketverkoop

 

 

KEUKEN & BAR

Willie Verhoysen - coördinatie horeca
Klaas Ramakers - coördinatie café dag
Anne-Jan Brouwer - coördinatie café avond
Tom De Vleesschauwer - coördinatie keuken
Cathérine Desmet – aankoop- en voorraadbeheer horeca
Silvia Aguirre - keuken
Tim Burms - keuken
Quinten De Wilde - keuken
Bram Huys - keuken
Mike Vandekerckhove - keuken
Griet Van Herck- keuken
Zeli Bauwens - bar
Alice Cortesia - bar
Ine De Vos - bar
Michiel Gijselinckx - bar
Jasmijn Groeneveld - bar
Nayibe Gonzalez - bar
Michael Ivanov - bar
Hannah Lampaert - bar
Yotsna Ramesh Naidu - bar
Gaël Steenbeke - bar
Sofie Strumane - bar
Aron Van Caekenberghe - bar
Toon Van Holsbeeck - bar
 
 

PERMANENTIE

Mario Schelfaut - coördinatie permanentie
Anne-Jan Brouwer - avond- en nachtpermanentie
Michael Ivanov - avond- en nachtpermanentie
Sven Roef – avond- en nachtpermanentie en preventieadviseur 
Martine Van Mieghem – avond- en nachtpermanentie
  
 

HOUSEKEEPING

Mario Schelfaut - coördinatie housekeeping
Carine Thienpont - planning housekeeping
Mihaylova Tanya Arsova - schoonmaak
Marleen Cnudde - schoonmaak 
Jolanda Lelsz - schoonmaak
Mohammed Maarouf - schoonmaak
Tamara Vincent - schoonmaak
Bashir Ali Hashi - schoonmaak
Philippe Herreman - schoonmaak
Mersin Ropaj - schoonmaak
Evren Aydin - schoonmaak
Zakir Jafari - schoonmaak
Zuymbrie Etem - schoonmaak
 
 

INFRASTRUCTUUR & ICT

Matthias Belpaire - coördinatie infrastructuur en monument
Hilde Van Der Straeten - administratie infrastructuur
Tom De Pauw - ICT

 

 

GEBOUWTECHNIEK

Bart De Wilde - coördinatie gebouwbeheer
Achim Biebouw - gebouwbeheer
Sven Mulkay - gebouwbeheer
Thomas Källström - gebouwbeheer
Bjorn Van Gompel - gebouwbeheer
Beslan Gambulatov - gebouwbeheer
 
 

PODIUMTECHNIEK

Peter Misschaert - coördinatie podiumtechniek
Kim Aernoudt - toneelmeester
David Moons - toneelmeester
Nico Van Der Eeken - toneelmeester
Jarne Pollet - toneelmeester
Dries Hoof - podiumtechniek
Gilles Roosen - toneelmeester
Giel Lavens - podiumtechniek
Pepijn Mesure - podiumtechniek
Wout Roelants - podiumtechniek
Bert Van Maris - podiumtechniek

 
 

RAAD VAN BESTUUR

Paul Teerlinck – voorzitter
Eva Van Hoorde
Alain Clauwaert
Marc Standaert
Barbara Van den Bossche
Lien Van de Velde
Isabelle Van Cauwenberge