
Apache
-
mar. 03.0320:00 - 22:00BALZAAL
Apache, het online platform voor onderzoeksjournalistiek, doet al jaren diepgravend onderzoek naar actuele maatschappelijke thema’s. Sinds 2018 werken Vooruit en Apache samen. Onder de noemer Café Apache organiseren we gespreksavonden met insteken van de Apache-redactie. Sprekers uit Gent en ver daarbuiten hebben het over maatschappelijke thema’s zoals betaalbaar wonen, gentrificatie, de rol van sociale huisvestingsmaatschappijen, … De Café Apache-avond van oktober gaat over voeding, stadslandbouw en de verkoop van stedelijke gronden.
Wist je trouwens dat je in het Vooruit Café alle artikels en dossiers die Apache op zijn site publiceert gratis kunt lezen? Je logt in via de wifi van het Vooruit Café, en je bent meteen helemaal mee!
Koop tickets aan voordeligere prijs
Vanaf 3 tickets geniet je van een voordelig tarief. Stel zelf een abonnement samen met minstens 3 events en krijg een korting tot 20%.
Praktisch
wo 23.10 - 20:00 Balzaal
gratis mits reservatie
think / debat
Nederlands gesproken
Crédits
i.s.m. Apache