Hide filters
Filters
  • SamenLezen

    Lees een boek, praat erover en beleef het gezelschap!
    24 sep
    -
    1 jul
    Dates
    • Mon 22 Oct
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 5 Nov
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 19 Nov
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 3 Dec
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 17 Dec
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 14 Jan
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 28 Jan
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 11 Feb
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 25 Feb
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 11 Mar
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 25 Mar
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 6 May
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 20 May
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 3 Jun
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 1 Jul
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      free
    • Mon 24 Sep
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      Past event
    • Mon 8 Oct
      20:00 - 21:00
      Gele Kamer
      Past event
  • 23 oct
    19:00

    Zwijgen is geen optie live #2

    De gesprekken die deze tijd nodig heeft
    Discussing the big issues of our time
    Foyer Theaterzaal
    23 oct
    19:00
    Tickets
  • 23 oct
    20:00

    Arrested Development

    Kunde
    Fantastische rapcollectief uit de jaren '90
    CONCERTZAAL
    23 oct
    20:00
    Tickets
  • 23 oct
    20:00

    Shht

    Eén van dé in de gaten te houden bands van 2018
    BALZAAL
    23 oct
    20:00
    Tickets
  • 23 oct
    20:00

    Toneelschuur / Eline Arbo

    De Revolutionairen
    Can violence that sparks progress be justified?
    Locatie
    23 oct
    20:00
    Tickets
  • 24 oct
    19:30

    Mr. Carmack

    Title / Corrupted
    Een mix van aanstekelijke elektronica, hiphop en soul
    BALZAAL
    24 oct
    19:30
    Tickets
  • 24 oct
    22:00

    VGK Fuif

    Verantwoord decadent, objectief beter
    CONCERTZAAL
    24 oct
    22:00
    Tickets
  • 25 oct
    19:30

    Stikstof

    DJ SNS / Peet
    Triomftocht van de Brusselse hiphop
    BALZAAL
    25 oct
    19:30
    uitverkocht
    • Thu 25 Oct
      19:30 - 23:00
      BALZAAL
      uitverkocht